top of page
ReMax Gayrimenkul Danışmanı /
Real Estate Consultant at RE/MAX Türkiye

Özkan Gün

1976 Balıkesir doğumluyum, İstanbul Teknik Üniversitesi bilgisayar mühendisliği mezunuyum, ileri seviyede İngilizce, Rusca ve orta seviyede Ukraynaca dil yetkinliklerine sahibim. Uzmanlık alanlarımda pek çok sertifika ve ödüllerim bulunmaktadır.

Kariyerim boyunca Akbank, İşbank gibi ülkemizin güzide bankalarında ve bazı global IT şirketlerinde, 25 yılı aşkın profesyonel iş hayatım ve yıllar içerisinde edindiğim tecrübelerim ile beni tercih eden müşterilerime kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayabileceğim bir kariyere sahibim.
Gayrimenkul sektörünün lideri RE/MAX bünyesinde, profesyonel ve lisanslı gayrimenkul danışmanı olarak birikimlerinizi, yatırımlarınızı yaparken alacağınız kararlarda, tüm bu bilgi birikimimle ve tecrübemle, teknolojiyi de işin içine katarak gayrimenkule dair her türlü alım, satım ve kiralama süreçlerinde destek oluyor ve anahtar teslim çözümler sunuyorum.
Eğer siz de yıllarca güvenle çalışabileceğiniz ve memnuniyetle çevrenize önerebileceğiniz bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak istiyorsanız artık buldunuz. Sizlere 365 gün 24 saat hizmet vermekten mutluluk duyarım.

  • Instagram
  • Facebook
  • Whatsapp
  • Youtube
  • Twitter
bottom of page